Rozstrzygnięcie konkursu historycznego o Żołnierzach Wyklętych – Niezłomnych

Dnia 8 kwietnia w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu historycznego o Żołnierzach Wyklętych – Niezłomnych.

Konkurs podzielony był na dwie kategorie, dla uczniów klas 7-8, 18 marca zorganizowaliśmy konkurs wiedzy historycznej. Konkurs ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy duża liczba uczestników. Poziom wiedzy merytorycznej uczniów był wysoki, niestety liczba miejsc dla laureatów ograniczona, oto najlepsi:

• Miejsce 1. Jakub Jasinkiewicz
  • Miejsce 2. Gabrysia Krystkowiak
  • Miejsce 2. Kacper Załuski
  • Miejsce 3. Justyna Witkowska
  • Miejsce 3. Hanna Kossowska

Dobrą tradycją szkoły są konkursy plastyczne dla uczniów klas młodszych. Konkurs plastyczny cieszył się sporym zainteresowaniem dzieci. Komisja ze wszystkich prac wybrała dwie najlepsze:

• Miejsce 1. Michał Kostecki
  • Miejsce 2. Karolina Mielniczek

Bardzo cieszy fakt, że uczniowie już od najmłodszych lat, żywo interesują się historią oraz pogłębiają swoją wiedzę na jej temat.

Tekst i foto: Łukasz Kotwica