Koncert „Wyrwani z niewoli”

„Samotny w tłumie ludzi” – często słyszymy to zdanie, które przekonuje nas o samotności wewnętrznej mimo wielu przyjaciół czy znajomych z facebooka.

Koncert młodych ludzi, którzy doświadczyli wielu trudności życiowych był dowodem na to, że życie wymaga wysiłku szukania prawdziwych przyjaciół i wartości, które przybliżają nas do Wartości Najwyższej – BOGA.

„Wyrwani z niewoli” – Profilaktyka w rytmie rap. Pod takim tytułem odbył się koncert w HDK, w którym mogli wziąć udział uczniowie naszej szkoły z klas: 5a, 5b, i 8d wraz z nauczycielkami: Marzeną Kańkowską i Katarzyną Szczepańską. Koncert promujący wartości chrześcijańskie, który pod względem psychologicznym jest niesamowitą motywacją do życia, do nawiązywania relacji, otwartości na drugiego człowieka, szukania wsparcia wśród bliskich osób.

Podczas koncertu Piotr i Jacek potrafili pokazać jak można w prosty sposób integrować się z ludźmi, których nie znamy i przekazywać sobie pozytywne emocje. Udział w koncercie był nie tylko poruszeniem naszych serc ale też świetną zabawą i refleksją nad swoim życiem.

Tekst i foto: Katarzyna Szczepańska

Zdjęcia >>