Ferie w Dwójce

16 stycznia 2023 roku uczniowie klasy 1A i klasy 4A spędzili na trampolinach w Zamościu.

Wyjazd, który zorganizowała wychowawczyni Joanna Hawryluk, dofinansowała Gmina Miejska Hrubieszów. Dzieci były bardzo zadowolone z takiej formy spędzania wolnego czasu, gdyż zima w tym roku nie dopisuje. W tym obiekcie byliśmy po raz pierwszy. Trampoliny są rozłożone na sporej powierzchni, co dało dużą swobodę dzieciom. Skakanie, fruwanie, przewroty i salta, każdy bawił się na miarę swoich możliwości. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom dużo satysfakcji i radości.

Po wszystkich atrakcjach odwiedziliśmy Mc Donalda. Uczniowie mogli posilić się po tak dużym wysiłku. Następnie wszyscy szczęśliwi wróciliśmy do Hrubieszowa.

Wyjazd do Zamościa został dofinansowany przez Gminę Miejską Hrubieszów.

Bardzo dziękuję rodzicom klasy 1A za sprawowanie opieki nad dziećmi podczas wyjazdu.

Tekst i foto: Joanna Hawryluk