Moc i adrenalina – wycieczka na tor kartingowy „Cartmax” w Lublinie

Dnia 11 kwietnia 2022 roku uczniowie klas siódmych i ósmych Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie, uczestniczyli w wycieczce do Lublina, gdzie mieli okazję wziąć udział w sportowych zajęciach na torze kartingowym.

Była to już kolejna wizyta w tym miejscu, gdyż tę formę motoryzacyjnej rywalizacji sportowej poznali podczas ferii zimowych. Zabawy na torze kartingowym to duże wyzwanie dla uczestników, ale równocześnie ogromna przygoda, wypełniona po brzegi adrenaliną i pozytywną rywalizacją. Na torze Cartmax realizowany jest profesjonalny program edukacyjno-szkoleniowy, zapewniający bardzo dobre warunki szkoleniowe oraz szansę dynamicznego rozwijania swoich umiejętności.

Uczniowie, jak zawsze mieli możliwość poprawienia swoich rekordów okrążenia, jak również sprawdzenia swoich sił w rywalizacji indywidualnej. Zabawa jak zawsze była wyśmienita, dając wiele radości wszystkim uczestnikom. Sami uczniowie mieli kolejną możliwość integracji poprzez zabawę, ucząc się uczciwej rywalizacji i współpracy z innymi.

Organizatorzy wycieczki: wychowawczyni kl.8B Anna Witolska, wychowawczyni kl.7B Agnieszka Ślażyńska; opiekunowie: Alicja Bas, Rober Bas.

Tekst i foto: Agnieszka Ślażyńska

Zdjęcia >>