„Czytam z klasą lekturki spod chmurki” – moduł III

Uczniowie klasy 2B zakończyli pracę nad III modułem – Na ratunek, a tym samym udział w tegorocznym Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”. Ostatnią książką jaką wybrały dzieci była lektura „Sposób na Elfa” Marcina Pałasza.

Praca z projektem przyniosła wszystkim uczniom mnóstwo radości, zabawy i satysfakcji. W czasie realizacji całego projektu uczniowie pracowali chętnie i z zaciekawieniem, a co najważniejsze polubili czytanie książek i zgłębili wiedzę na temat cech i kompetencji osób wykonujących różne zawody.

Realizacja projektu „Czytam z klasą” edycja III Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego dla klas 1-3 była ciekawą i atrakcyjną przygodą.

Już wiemy, że w przyszłym roku szkolnym będzie kolejna edycja projektu, w której z wielką ochotą weźmiemy udział.

Tekst i foto: Anna Budzyńska