Wyniki konkursu plastycznego – flaga państwa europejskiego

Miło nam ogłosić, iż w dniu dzisiejszym został rozstrzygnięty konkurs klasowy, polegający na wykonaniu flag,  wylosowanych przez uczniów, państw europejskich. Udział w nim wzięli uczniowie klas 1-8. Napłynęło wiele prac, które były wykonane w bardzo różnych technikach: m.in były flagi malowane farbami, stemplowane, wyklejane kwiatami, bibułą, makaronem, styropianem a nawet chrupkami. Komisja konkursowa w składzie: pan dyrektor – Marcin Mróz, nauczycielka plastyki – pani Agnieszka Ślażyńska, pani pedagog – Izabela Czerw, nauczycielka geografii – pani Ewelina Winiarska, przyznali punkty poszczególnym klasom. Po zliczeniu punktów zwycięzcami zostali:

Klasy 1-3 Klasy 4-8
  • I miejsce – klasa 3B
  • II miejsce – klasa 2B
  • III miejsce – klasa 1A
  • I miejsce – klasa 5A
  • II miejsce – klasa 8C
  • III miejsce – klasa 5B

Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i kreatywność! W najbliższym czasie zostanie stworzona wystawa pokonkursowa.

Tekst i foto: Ewelina Winiarska