Wielka przygoda klasy 3C

W dniu 29 września klasa 3C uczestniczyła we wspaniałej grze terenowej, którą na terenie Kryłowa zorganizowała pani Anna Gałan. Podzieleni na grupy musieliśmy zrealizować niezwykle trudną misję… Gdy przybyliśmy na miejsce dowiedzieliśmy się o nieprawdopodobnej epidemii choroby – ŚMIECHUS NON STOPICUS, która opanowała tutejszą miejscowość!

ŚMIECHUS NON STOPICUS to przypadłość, która wywołuje niekontrolowany, bezgraniczny śmiech w najmniej odpowiednich momentach! Ludzie zarażeni bakterią skarżyli się m.in. na ból brzucha wywołany bezgranicznymi atakami śmiechu…

Antidotum na powyższą przypadłość wynalazł profesor Albert. Fakt ten nie spodobał się jednak producentom leków przeciwbólowych firmy BÓLSTOP!  PROFESOR ZOSTAŁ PORWANY!

Naszym zadaniem było odnalezienie ukrytego antidotum, zanim zrobiliby to tajni agenci z firmy BÓLSTOP. Zadanie było trudne, aczkolwiek podołaliśmy i ocaliliśmy społeczeństwo Kryłowa!

Wymęczeni choć szczęśliwi udaliśmy się na warsztaty kulinarne do pani Beaty i pana Jurka, którzy w Kryłowie prowadzą magiczne gospodarstwo „Mikołaj i Wilk”. Wraz z gospodynią przygotowaliśmy prawdziwą włoską pizzę, a nawet dostaliśmy sekretny przepis na jej wykonanie!

Najedzeni i przeszczęśliwi z upominkami oraz uśmiechami na twarzy wróciliśmy do domów! Ależ to był dzień pełen wrażeń!

Tekst i foto: Małgorzata Malicka – Jankowska

Zdjęcia >>