Laureaci Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2021

Miło nam poinformować, że wśród uczniów naszej szkoły mamy jedenastu laureatów wyłonionych w konkursach Ogólnopolskiej Kampanii ZTU 2021.

Od wielu lat nasza szkoła uczestniczy w realizacji zadań Kampanii ZTU, której organizatorem jest Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu, a terenowym koordynatorem – Gmina Miejska Hrubieszów. Corocznie uczniowie biorą udział w konkursach profilaktyczno-edukacyjnych. W 2021 r. przystąpiliśmy do dwóch konkursów indywidualnych:

 1. Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie – konkurs plastyczno-literacki, w którym zadaniem uczestnika było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, która pokaże szczęśliwą chwilę z życia uczestnika. Mogło to być również wyobrażenie na temat takiego życia.
 2. Rozwiąż krzyżówkę – zadaniem uczestnika konkursu było odgadnięcie hasła krzyżówkowego. Wpłynęło wiele ciekawych prac plastycznych, literackich oraz rozwiązane krzyżówki.

Lista laureatów:

 1. Bartosz Foltyn – kl. 4B
 2. Zuzanna Łaszkiewicz – kl. 2C
 3. Zofia Głuch – kl. 2A
 4. Wiktoria Pliszka – kl.2A
 5. Łucja Kucy – kl.2A
 6. Iga Lipska – kl. 5B
 7. Aleksandra Palichleb – kl. 6A
 8. Wojciech Ciapiński – kl. 3C
 9. Iga Jóźwiak – kl. 5B
 10. Szymon Laskowski – kl. 6A
 11. Anna Puczyk – kl. 5A

Wszystkim laureatom ich rodzicom i wychowawcom serdecznie gratulujemy wygranej. Wspólnie z organizatorami ZTU cieszymy się , że w tak trudnych czasach znaleźliście chęci, aby uczestniczyć w konkursach. Bardzo to doceniamy.

Szkolni koordynatorzy kampanii – Izabela Czerw i Joanna Puczkowska